اجرای تواشیح در افتتاحیه بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن کریم

در یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان و در تاریخ 6-03-1397 و بر اساس دعوت کمیته برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از گروه بین‌المللی تواشیح هدی، اعضای گروه تواشیح هدی با حضور در آیین افتتاحیه بخش بین‌الملل این نمایشگاه که با حضور شخصیت‌ها و چهره‌های برجسته فرهنگی، علمی، سیاسی، قرآنی و ... ایران اسلامی و جهان اسلام برگزار گردید به اجرای برنامه‌های متنوع تواشیح در مدح قرآن کریم و نبی مکرم اسلام، پیامبر خوبي‌ها، حضرت محمد مصطفی صلوات الله و سلامه علیه پرداختند که مورد استقبال و توجه حاضرین واقع شد. لازم به ذکر است این برنامه به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.

 

 

 

 

 

 

 

1397/03/06

شب‌های نورانی در نمایشگاه قرآن کریم

همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در محل مصلای حضرت امام خمینی رحمة الله علیه، اعضای گروه بین‌المللی تواشیح هدی در شامگاه شنبه مورخ پنجم خردادماه یکهزار و سیصد و نود و هفت هفت شمسی و مقارن با دهمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور در محفل انس با قرآن کریم با عنوان شب‌های نورانی به اجرای برنامه‌های متنوع تواشیح پرداختند که مورد توجه و استقبال حضار واقع گردید.

 

 

1397/03/05

اجراهای گروه تواشیح بین المللی هدی به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها

بسمه تعالی

همزمان با فرا رسیدن عید میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و فرزند برومندشان حضرت امام خمینی رحت الله علیه اعضای گروه بین المللی تواشیح هدی در روز پنجشنبه هفدهم اسفند ماه با حضور در بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج)، در جمع مسوولان محترم و پزشکان بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج) به اجرای برنامه‌های متنوع در مدح و ثنای حضرت زهرا سلام الله علیها پرداختند.

همچنین در مراسم دیگری که به همین مناسبت و در مسجد جامع ازگل برقرا شده بود، اجرای تواشیح توسط اعضای گروه تواشیح بین المللی هدی شور و حرارت خاصی در این محفل نورانی ایجاد نمود. خداوند سبحان را شاکریم که توفیق بندگی خود را به ماعنایت فرمود.

 

1396/12/18

اجرای گروه تواشیح بین المللی هدی در شبکه قرآن و معارف سیما

با عنایت به فرا رسیدن ایام اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و با توجه به دعوت شبکه قرآن و معارف سیمای جمهوری اسلامی ایران، اعضای گروه تواشیح بین المللی هدی در تاریخ 12 آبان ماه با حضور در این شبکه و برنامه زنده تا اربعین، قطعه سلام اباعبدالله علیه السلام را اجرا نمودند.

در اجرای این برنامه  که با حضور آقایان، آزاد، مهاجر، روشنی، موسی پور، امینی، شریفی و صادقی برگزار شد، در طلیعه برنامه تا اربعین، تلاوت قرآن توسط آقای محمدمهدی آزاد، از اعضای گروه تواشیح بین المللی هدی انجام شد.

متعاقبا فیلم اجرای این تواشیح در قسمت نماهنگ این سایت بارگزاری خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

#گروه_تواشیح#تواشیح#گروه_بین_المللی_تواشیح

1396/08/13

سفر گروه بین المللی تواشیح هدی به کشور آلمان در قاب تصاویر

1395/04/19

سفر تبلیغی گروه بین المللی تواشیح هدی به کشور آلمان

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد کریم اهل بیت عصمت و طهارت، حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، گروه بین المللی تواشیح هدی به کشور آلمان اعزام می‌شود. قرار است اعضای گروه هدی در شهرهای مختلف کشور آلمان به اجرای برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و تبلیغی بپردازند. با عنایت خداوند متعال، ان شاءالله شروع این سفر از اوایل تیرماه 1395 (نیمه ماه مبارک رمضان)  آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

در این سفر، آقایان پورمعین، آزاد، مهاجر، روشنی، شریفی، موسی پور، امینی و نداف حضور خواهند داشت. اخبار تکمیلی از طریق وبسایت رسمی گروه تواشیح هدی اعلام خواهد شد.

التماس دعا

 

#گروه_تواشیح#تواشیح#گروه_بین_المللی_تواشیح

1395/03/26

دیدار اعضای گروه تواشیح هدی با نخست وزیر کشور تانزانیا

اعضای گروه تواشیح هدی در عصر روز پنجشنبه سوم دی ماه  با حضور در محوطه ساختمان دفتر نخست وزیر کشور تانزانیا با وی دیدار نمودند.

 

 

اعضای گروه تواشیح هدی، رایزن محترم فرهنگی و جناب شیخ الاسلام کشور تانزانیا

 

#گروه_تواشیح#تواشیح#گروه_بین_المللی_تواشیح#گروه_تواشیح_هدی

1394/10/04

اجرای زنده تلویزیونی در افتتاحیه جشن‌های مولود النبی(ص) کشور تانزانیا

دومین برنامه اعضای گروه تواشیح هدی در روز سوم، حضور و اجرای تواشیح در برنامه افتتاحیه جشن‌های مولود النبی(ص) بود.

در این مراسم که با حضور نخست وزیر کشور تانزانیا، سفرای کشورهای اسلامی، از جمله سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران، علمای شیعه و سنی تانزانیا و سایر بلاد، گروه‌های تواشیح، گروه‌های هنری، قاریان قرآن تانزانیا و سایر کشورهای اسلامی و جمع کثیری از مسلمانان برگزار گردید، اعضای گروه بین‌المللی تواشیح و همسرایی هدی به اجرای برنامه‌ای در شأن کشور جمهوری اسلامی ایران به زبان سواحیلی و قطعه‌ای در مدح نبی مکرم اسلام(ص) پرداختند که مورد توجه حضار واقع گردید.

نکته قابل ذکر این برنامه، پخش مستقیم و سراسری از شبکه‌های تلویزیونی کشور تانزانیا می‌باشد.

 

 

اجرای گروه تواشیح و همسرایی هدی

 

 

سرپرست گروه هدی و رایزن محترم در جمع حضار

 

1394/10/03

ضبط تواشیح گروه هدی توسط شبکه سراسری تلویزیون کشور تانزانیا

اولین برنامه اعضای گروه تواشیح هدی در روز چهارشنبه مورخ 2-10-1394 حضور در رایزنی جمهوری اسلامی ایران و ضبط حدود یکساعت برنامه توسط شبکه سراسری کشور تانزانیا از جمله تلاوت قرآن، سرود ملی تانزانیا و برنامه‌های متنوع به زبان‌های مختلف و در مدح پیامبر گرامی اسلام(ص) بود.

 

 

اعضای گروه به همراه رایزن محترم فرهنگی، جناب اقای باقری و کارکنان رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در شهر دارالسلام

 

#گروه_تواشیح#تواشیح#گروه_بین_المللی_تواشیح#گروه_تواشیح_هدی

1394/10/02

اجرا در کنفرانس وحدت اسلامی کشور تانزانیا

اعضای گروه تواشیح هدی در روز سه شنبه مورخ 1-10-1394 با حضور در کنفرانس وحدت اسلامی در محل سالن همایش‌های رایزنی جمهوری اسلامی ایران در دارالسلام که با حضور علما و دانشگاهیان شیعه و سنی برگزار گردیده بود به اجرای برنامه‌های متنوع پرداختند.

لازم به ذکر است این برنامه توسط یکی از شبکه‌های تلویزیونی تانزانیا ضبط و پخش گردید.

 

اجرای تواشیح توسط گروه هدی

 

 

 اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل رایزنی فرهنگی

1394/10/01

شروع برنامه‌های متنوع گروه تواشیح هدی در کشور تانزینیا

اجرا در جمع ایرانیان شهر دارالسلام و در محل رزیدانس

شب یلدا

اعضای گروه بین المللی تواشیح هدی بلافاصله پس از استقرار اولیه، با حضور در مراسم شب یلدا و جمع ایرانیان مقیم شهر دارالسلام در محل اقامت سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران (رزیدانس)، به اجرای برنامه‌های متنوع تواشیح در مدح نبی مکرم اسلام(ص) و همسرایی اشعار آیینی نمودند.

 

اجرای برنامه در جمع ایرانیان و در حضور سفیر محترم

 

 

 

 

اعضای گروه به همراه جناب سفیر و رایزن محترم فرهنگی

 

 

اعضای گروه به همراه جناب سفیر و رایزن محترم فرهنگی در جمع حضار جلسه

#گروه_تواشیح#تواشیح#گروه_بین_المللی_تواشیح#گروه_تواشیح_هدی

1394/09/30

اعزام گروه تواشیح هدی به کشور تانزانیا

با عنایات به فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر رحمت، حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم و میلاد حضرت امام جعفر صادق علیه السلام و هفته وحدت، ان‌شاء‌الله اعضای گروه بین‌المللی تواشح و همسرایی هدی جهت اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی از طرف سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به کشور تانزانیا سفر خواهند نمود. آقایان پورمعین ، آزاد ، مهاجر و روشنی، اعضای گروه بین‌المللی تواشیح و همسرایی هدی را در این سفر تشکیل می‌دهند. اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌گردد.

 

 #گروه_تواشیح#تواشیح

1394/09/27

عید سعید غدیر خم مبارک باد

 

روز عيد غديرخم از شريف ترين اعياد امت من است. پيامبر اکرم(ص)

 

عید سعید غدیر خم، عيد اکمال دين، سالروز اتمام نعمت، هنگامه اعلان وصايت و ولايت امير المؤمنين علی عليه السلام خجسته باد.

گروه بین المللی تواشیح و همسرایی هدی

1394/07/09

اجرای تواشیح در مراسم اختتامیه مسابقات قرآن سازمان بازنشستگی شهرداری تهران

 

همزمان با هفدهمین روز ماه مبارک رمضان و به دعوت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، اعضای گروه بین المللی تواشیح هدی با حضور در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن کریم این سازمان که در محل سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار گردید به اجرای برنامه تواشیح پرداختند.

1394/04/13

میلاد کریم اهل بیت(ع) در عسلویه


 

اعضای گروه بین‌المللی تواشیح هدی همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و ایام میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه السلام در شهرستان عسلویه به اجرای تواشیح و همخوانی قرآن کریم پرداختند.

1394/04/12
Prev 1 Next